Upravit stránku

Přijeďte do našeho penzionu na Vysočině strávit krásnou dovolenou nebo prodloužený víkend. V našem apartmánovém domě ve Rváčově máme k dispozici dva luxusně vybavené apartmány, ve kterých se pohodlně ubytuje celkem až 12 osob.

V okolí vás čeká krásná příroda a mnoho relaxačního i aktivního vyžití, a to v létě i v zimě. Nudit se u nás nebudete, ani když počasí nebude přát. Jsme například vybaveni společenskou místností nebo pergolou s grilem.

Vybavení penzionu

V našem penzionu naleznete také společenskou místnost, hernu, kolárnu a lyžárnu. U domu máme soukromé parkoviště.

Sami stravování nenabízíme, ale můžeme vám doporučit skvělé restaurace v Hlinsku nebo v Trhové Kamenici. Přímo u nás si však můžete připravit na plynovém grilu své vlastní pochoutky a posedět na terase či pergole se svými přáteli a rodinou. K dispozici máte také kuchyň s ledničkou v apartmánu.

Naše apartmány a jejich vybavení

V našem penzionu máme dva apartmány. Každý z nich je vybavený dvěmi ložnicemi se třemi lůžky, samostatnou koupelnou a kuchyní s jídelním koutem. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a další naleznete u společenské místnosti. 

Další vybavení

  • venkovní terasa s posezením
  • společenská místnost a herna
  • bazén, venkovní pergola s krbem, plynový gril
  • televize, Wi-Fi 
  • 50 m od penzionu je osvětlené multifunkční hřiště s umělým povrchem, dětským hřištěm 

Jak to u nás chodí s poplatky

Při příjezdu vybíráme kauci 3 000 Kč a po ukončení vašeho pobytu odečteme skutečnou spotřebu energií u týdenních a delších pobytů. U všech kratších 200,-Kč/noc/apartmán.Cena za závěrečný úklid je 1 000 Kč. Turistické poplatky po našich hostech nepožadujeme.

O obci Rváčov

Obec Rváčov, ve které najdete náš penzion, se nachází ve východních Čechách v Pardubickém kraji. Leží 4 km západně od Hlinska, na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů. V roce 2015 se naše obec dostala na druhé místo v celostátním kole soutěže Vesnice roku 2015, a tak máte jistotu, že je u nás opravdu krásně. V blízkosti najdete mnoho míst pro své výlety, sportování i relaxaci.

Prohlédněte si, jak vypadá náš penzion

Hřiště v blízkosti domu

VIDEO

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti